Dlaczego nolte?

Jakość jest procesem! Gdyby była jedynie standardem, nigdy by nas nie wyróżniała!
    Oto filozofia Nolte Küchen. Wysoką, bezkompromisową jakość Nolte oferuje za korzystną cenę, ponieważ od samego początku stawia na racjonalną koncepcję produkcyjną i płynną logistykę produkcji. Uszlachetnianie powierzchni i krawędzi są doskonale zoptymalizowane i odbywają się na sterowanych komputerowo, w pełni zautomatyzowanych maszynach. Po wykończeniu przez wyspecjalizowanych pracowników powstaje precyzyjny produkt, który wykracza znacznie poza "rzemieślniczą jakość".
 
Kuchnia - przestrzeń do życia!
     Ponieważ to właśnie środowisko, w którym mieszkamy, w głównej mierze wpływa na jakość życia oraz poczucie satysfakcji z zaspokojenia naszych potrzeb, a zdrowie jest bezsprzecznie fundamentalnym elementem rozwoju jednostki - firma Nolte za nadrzędny cel swych działań stawia sobie politykę zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju. Stosowane surowce nie dość, że spełniają wymogi normatywne, to czynią to ze znaczną nawiązką, spełniając tym samym postulaty dotyczące kształtowania zrównoważonego środowiska mieszkaniowego i poprawę warunków zdrowotnych naszego życia.
 
Zaufanie jest dobre. Kontrola lepsza!

     Nasze meble podlegają stałemu nadzorowi neutralnych instytucji kontrolnych oraz spełniają dodatkowo wymogi DGM:

  • Wyroby podlegają stałemu nadzorowi z punktu widzenia bezpieczeństwa;
  • Elementy są badane na zawartość substancji szkodliwych'
  • Powierzchnie kuchni są badane jako elementy zgodnie z normą DIN 68861;
  • Meble badane są zgodnie z normą EN 14749;
  • Meble posiadają certyfikaty ekologiczne.
 

 

Szuflady - płynność ruchu dzięki technice - Obciążenie 80 kg.

    Obecnie największe osiągalne obciążenie szuflad. Gwarancja stabilnej i komfortowej pracy nawet przy dużych obciążeniach.

  • Pełny wysuw szuflad;
  • Silent Comfort - ciche, delikatne domykanie. Stukanie frontów jest już ostatecznie przeszłością;
  • Wysokie, zamknięte ścianki boczne i ścianki tylne ze stali;
  • Ułożyskowane w pryzmach prowadnice ze stabilnych elementów stalowych;
  • Dopasowana organizacja wewnętrzna.
 

 

 

Silent Comfort

 

Szczelność - rozumiemy to dosłownie!

    Obrzeża korpusów szaf posiadają w standardzie dodatkową wtopioną uszczelkę z polipropylenu. Teraz fronty zamykają się tak doskonale, że żaden kurz nieprzedostanie się do środka. Dzięki delikatnej uszczelce w identycznym kolorze szafki, ciche zamykanie drzwi i szuflad jest dziś standardem.

 

Szczelne wykończenie spodu blatów roboczych 

    Nasze blaty są fabrycznie uszczelniane od spodu wodoszczelną powłoką przy wszystkich obrzeżach. Blat jest zabezpieczony przed wilgocią i deformacją, np. w okolicy zmywarki.

 

Opatentowane łączenie  blatów roboczych 

    Połączenie na wpust i kształtki z tworzywa sztucznego z dodatkowym zamocowaniem na metalowe śruby naprężające. Zapewniają stabilne umocowanie i równą powierzchnię.

 

Wewnątrz, tak jak na zewnątrz - zawsze perfekcyjnie!

      Wszystko jedno, na którą z naszych kuchni się zdecydujesz - doskonała jest dopiero wtedy, gdy także za frontami będzie spełniać najwyższe standardy jakościowe. W celu uzyskania jednolitego ogólnego wyglądu korpusy produkowanych przez nas mebli kuchennych wykończone są tak samo w środku, jak i na zewnątrz.

 

Wyjmowane półki drewniane i szklane

    Wsporniki do półek drewnianych posiadają dodatkowe trzpienie do bezpiecznego zamocowania półki wyjmowanej. Teraz nie ma mowy o niekontrolowanym zsunięciu się półki ze wsporników. Półki szklane wykonywane są ze szkła bezpiecznego i wytrzymują obciążenie do 10 kg.

 

Szuflady GLASLINE

    Na dole szlachetny metal, u góry jasne, stabilne szkło. Dzięki takiemu połączeniu wysokojakościowych materiałów GlasLine można jeszcze bardziej bogato i elegancko wyposażyć wszystkie szuflady.

 

GlasLine

 

Szuflady CHROMLINE

    Wyposażone w listwy chromowane na oskrzyniach szuflad, podnoszą standard i elegancję.

 

ChromLine

 

SERVO DRIVE

    Elektryczne siłowniki klap uchylnych zapewniają ich łatwe i wygodne otwieranie i zamykanie bez użycia siły. A w przypadku systemów sortowania odpadów naszej firmy także przez delikatny nacisk kolana — gdy masz pełne ręce.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

Zadzwoń Infolinia

500 079 702
fax:123 123 123
e-mail: biuro@leoprojekt.pl
LEO Architektura Wnętrz
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów
LOGO LEO Sprzedaż niemieckich mebli kuchennych: ekskluzywne kuchnie, Nolte, SieMatic , meble kuchenne Rzeszow, AGD – Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Blanco, Falmec, Elica
Mapa strony

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW