Innowacje

Szczelność to szczelność! U nas możesz potraktować to dosłownie.

Nasze szafki z uszczelką zintegrowaną na stałe z korpusem zamykają się tak idealnie, że kurz nie dostaje się do środka. To, co jest za drzwiczkami, pozostaje czyste. A wszytko bez dodatkowej dopłaty i dobrane idealnie pod każdy kolor korpusu.


Życie może być prostsze! Zmywarka do naczyń zabudowywana ergonomicznie – na podwyższeniu.

Życie może być tak proste: zmywarka do naczyń zabudowywana ergonomicznie na podwyższeniu. Taka kuchnia sprawia jeszcze więcej radości. Opróżnianie i wkładanie naczyń do zmywarki na wysokości jest dziecinnie proste. Wreszcie bez bólu kręgosłupa. To jest ergonomia: dopasowanie kuchni do Ciebie - a nie odwrotnie. Twój kręgosłup będzie Ci wdzięczny.

 

Kuchnio, otwórz się! Systemy otwierania i zamykania.

Czyż nie wszyscy marzymy o kuchni, która sprawi, że życie stanie się łatwiejsze? Dzięki systemom otwierania i zamykania Nolte otwieranie frontów podnoszonych do góry, jak i wyciągów na segregację odpadów to prawdziwe czary. Po prostu naciśnij i drzwiczki otworzą się same. Teraz na Twoje życzenie, wiszące szafki i wyciągi zostaną wyposażone w system elektrycznego otwierania.

Kuchnia bez uchwytów: PUSH-TO-OPEN.

Czary w Nolte! Podoba Ci się czysty i prosty design? Zrezygnuj po prostu z uchwytów i wybierz system PUSH-TO-OPEN. Drzwiczki otwierają i zamykają się przez delikatne naciśnięcie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - bezgłośnie i delikatnie. Harmonijne prowadzenie linii MATRIX 150 mówi samo za siebie.

 

Ciii… gotuję! SilentComfort.

Dla nas kuchnie to symbol harmonii. Miejsce schronienia, miejsce spotkań towarzyskich, jak i ciepła. Spędzamy tu dużo czasu i chcemy czuć się dobrze. Nasz system SilentComfort kładzie kres głośnym odgłosom kuchennym. Trzaskanie szufladami i drzwiczkami należy wreszcie do przeszłości, ponieważ wyciągi funkcjonują całkowicie cicho. I to nie tylko ku uciesze uszu, lecz także materiału, który jest oszczędzany dzięki delikatnemu domykaniu.

 

Koniec z drzwiczkami stojącymi na drodze – unoszące się klapy.

Koniec z drzwiczkami stojącymi na drodze: unoszące się klapy .
Kto tego nie zna: spieszymy się, mieszamy w garnku, otwieramy szafkę, wyjmujemy przybory, przemykamy z lewej strony na prawą i uderzamy nagle głową w otwarte fronty. Ale nie u nas! Ponieważ chcemy, aby radość z gotowania nie była zakłócana. Nasze unoszące się klapy to gwarantują.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

Zadzwoń Infolinia

500 079 702
fax:123 123 123
e-mail: biuro@leoprojekt.pl
LEO Architektura Wnętrz
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów
LOGO LEO Sprzedaż niemieckich mebli kuchennych: ekskluzywne kuchnie, Nolte, SieMatic , meble kuchenne Rzeszow, AGD – Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Blanco, Falmec, Elica
Mapa strony

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW