O firmie

 

 

 

 

 

 

 

<h2 style="font-size: 18px; font-family: " roboto",​sans-serif;="">Leo - najlepsze meble do kuchni, jadalni, salonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie aranżacji, projektowania i wykonywania wnętrz kuchennych oraz wizualizacji 3D. Specjalizujemy się w realizacjach ekskluzywnych przestrzeni mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur i restauracji. Naszą działalność oparliśmy na współpracy z solidnymi partnerami z Niemiec.

    

       Znajdziecie Państwo u nas najlepsze meble kuchenne, zaprojektowane w oparciu o światowe trendy w stylistyce, nowoczesne wyposażenie, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Nasze meble cechuje najwyższa jakość, funkcjonalność oraz wytrzymałość, które pozostają na lata... Oryginalne wzornictwo sprawia, że każda z wykonanych przez nas kuchni jest niepowtarzalna. Chętnie podejmujemy śmiałe wyzwania designerskie.

   

     W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, ale przede wszystkim, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.  Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi firmami wiemy, jak zaprojektować serce domu - kuchnię - tak, by uczynić to miejsce wyjątkowym.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm Siematic i Nolte Kuechen.

 

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

Zadzwoń Infolinia

500 079 702
fax:123 123 123
e-mail: biuro@leoprojekt.pl
LEO Architektura Wnętrz
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów
LOGO LEO Sprzedaż niemieckich mebli kuchennych: ekskluzywne kuchnie, Nolte, SieMatic , meble kuchenne Rzeszow, AGD – Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Blanco, Falmec, Elica
Mapa strony

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW