Kuchnie Nolte

Wiadomym jest, że najlepsze jest ubranie szyte na miarę. Skrojone pod figurę, mówimy, że leży jak ulał. Czy tylko ubranie? Oczywiście, że nie. Lubimy wszystko to, co jak najpełniej odpowiada naszym wyobrażeniom, upodobaniom, preferencjom. Począwszy od wspomnianego ubioru, przez restauracje, które serwują dania skomponowane z naszych ulubionych składników, aż po meble kuchenne na wymiar.

 

Dlaczego tak bardzo lubimy meble kuchenne na wymiar? Bo kuchnia to miejsce, w którym funkcjonalność to podstawa. Dobrze, jeśli kuchnia jest przestronna. Lubimy mieć w niej dużo przestrzeni roboczej i miejsca na przeróżne akcesoria i składniki. Aby to osiągnąć, potrzeba maksymalnie wykorzystać dostępne nam w kuchni miejsce. Żaden gotowy system mebli kuchennych nie jest w stanie nam tego zapewnić.

 

Meble kuchenne na wymiar mają jeszcze jedną zaletę. Za ich pomocą można nie tylko doskonale zagospodarować miejsce w kuchni, ale też stworzyć kuchnię idealnie wpasowującą się w charakter domu. Bez względu na to, czy mieszkamy z zupełnie nowoczesnym wnętrzu, czy cenimy sobie nawiązania do tradycji, z meblami na wymiar stworzymy projekt według własnego pomysłu, w odpowiadających nam kolorystyce i stylu. Niech świadczą o tym zdjęcia realizacji z udziałem naszych mebli kuchennych.

 

Nietrudno zauważyć, że minimalistyczny design i tylko pozornie neutralny kolor, jakim jest biel, dobrze wpasowują się zarówno do kuchni nowoczesnej, jak i tej wykorzysującej wygląd naturalnych materiałów – drewna czy cegły. Kolory ziemi i pastele nie są ani trochę nudne, a jest to zasługa prostych, geometrycznych kształtów mebli kuchennych. Białe meble kuchenne na wymiar sprawdzą się np. w niezwykle dziś modnym domu urządzonym w stylu skandynawskim. Dzięki temu, że są na wymiar, można było za ich pomocą dowolnie kształtować przestrzeń, eksponując np. wyspę albo stół jadalny. Kuchnia z meblami na wymiar jest doskonała zarówno jako samodzielne pomieszczenie, jaki i w połączeniu z salonem albo jadalnią urządzoną w stylu angielskim. Możliwości pewnie nie da się zliczyć, a duży wybór to coś, co ceni sobie każdy z nas, prawda?

KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
KLIKNIJ I POWIĘKSZ ZDJĘCIE
stronicowanie
1
2
3
4
Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

Zadzwoń Infolinia

500 079 702
fax:123 123 123
e-mail: biuro@leoprojekt.pl
LEO Architektura Wnętrz
al. Niepodległości 1
35-303 Rzeszów
LOGO LEO Sprzedaż niemieckich mebli kuchennych: ekskluzywne kuchnie, Nolte, SieMatic , meble kuchenne Rzeszow, AGD – Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Blanco, Falmec, Elica
Mapa strony

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW